Polityka prywatności

Polityka prywatności i zasady korzystania ze strony internetowej kidsandsport.pl
(dawniej kidsandtennis.com)

1. Szanując Twoje prawa oraz respektując ustawę o ochronie danych osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy naszej firmy zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania danych osobowych.
2. Administratorem Danych Osobowych jest: Tennis&Management Sp. z o.o., ul. Bruzdowa 92/4, 02-991 Warszawa, zarejestrowana w: Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000491643.
3. W naszym serwisie zbieramy następujące dane osobowe:
• Imię – podczas zapisu do newslettera będziesz proszony o podanie swojego imienia
• Adres email – poprzez email wysyłamy abonentom naszego newslettera informację o najnowszych wpisach na naszym blogu, nowości dotyczące działania naszej firmy oraz oferty handlowej
• Adres – informacje wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie takie jak adres IP (oraz inne informacje zawarte w logach systemowych) wykorzystywane są przez administratora serwera w celach technicznych. Adresy IP mogą też być wykorzystywane w celach statystycznych – do zbierania ogólnych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).
4. Podanie powyższych danych jest konieczne w przypadku chęci otrzymywania naszego newslettera. Rejestracja w bazie odbiorców jest dobrowolna i w każdej chwili możesz się z niej wypisać.
5. Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chce korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.
6. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie zbieramy, a tym bardziej nie przechowujemy również danych poufnych.
7. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek w serwisu internetowego, prześlij e – mail pod adres akademia@kidsandsport.pl lub listem poleconym na adres naszej firmy wskazany w punkcie nr 2.
8. Uwaga! Wszelkie informacje umieszczane na naszej stronie internetowej, w tym w szczególności na blogu, mają wyłącznie charakter zaprezentowania naszych poglądów i nie mogą być traktowane jako wiążąca porada czy oferta.
9. Zapraszamy do pozostawienie komentarzy pod wpisami na naszym blogu (po uprzednim zarejestrowaniu adresu e-mail) . Zastrzegamy jednak sobie prawo do usunięcia wszelkich wpisów w jakikolwiek sposób obraźliwych.

Podziel się tą treścią:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •