Piknik rodziny, turniej sportowy, półkolonie

Oferta:

KIDS&SPORT TO NIE TYLKO ZAJĘCIA

SPORTOWE REALIZOWANE W CZASIE

ROKU SZKOLNEGO, ALE TEŻ POMOC W ORGANIZACJI PIKNIKÓW SPORTOWYCH LUB SPORTOWYCH PÓŁKOLONII

Pragniemy zaoferować Państwu pomoc lub też kompleksową obsługę takich imprez. Szczególnie pikniki i spotkania z rodzicami mogą stać się areną bardzo ciekawych zmagań i zabaw sportowych, a tym samym okazją do pokazania, że wszyscy razem dbamy o zdrowie i aktywność ruchową dzieci….

 

Więcej

plakat

Zdrowo i Sportowo

Akcja aktywizacji ruchowej

dzieci w szkołach i przedszkolach

Przyłącz się do bezpłatnej akcji skierowanej do dzieci, ich rodziców oraz opiekunów. Zgoś swoje przedszkole lub szkołę. Razem pokażemy jak ważna jest edukacja ruchowa dzieci.

Więcej

Kids&Art
Kids&Art

Kids&Art

Nowy projekt
Warsztaty dla dzieci

Zajęcia i warsztaty dla dzieci. Tematy związane ze sztukami wizualnymi, fotografią i artystycznym postrzeganiem świata.

Więcej

Bulk email software by FreshMail

O nas

Kids&Sport - kim jesteśmy i co robimy? Dlaczego warto z nami współpracować, czytać naszego bloga?

Jestem mamą dwóch dziewczynek i od zawsze osobą bardzo aktywną. Przez wiele lat grałam w tenisa ziemnego, by swoją przygodę zawodniczą zakończyć ukończeniem kursu trenerskiego  i zdobyciem uprawnień instruktorskich.

więcej...

Zdrowo i Sportowo

Akcja Zdrowo i Sportowo czyli aktywizacja ruchowa dzieci i budowanie zdrowych nawyków

Zdrowo i Sportowo to akcja skierowana do przedszkoli oraz szkół podstawowych. Jej głównym celem jest aktywizacja ruchowa dzieci do 10 roku życia. Chodzi o to, by pokazać jak przyjemne jest uprawianie sportu, czy też ogólnie aktywność ruchowa...

więcej...

Blog

O sporcie dzieci, odżywianiu i odpoczynku, ale też o roli rodzica i opiekuna

Piszemy o własnych doświadczeniach, ale dość często również o ciekawych publikacjach, związanych z wychowywaniem dzieci aktywnych ruchowo i lubiących sport. Nakłaniamy też dorosłych, by stali się zdrowym modelem dla swoich pociech.

więcej...

Witaj na stronie Kids&Sport!
Znajdziesz tu informację o naszej firmie oraz jej ofercie. Postaramy się też jak najczytelniej przedstawić filozofię, która przyświeca naszemu działaniu, i dzięki której, chcemy osiągnąć zamierzone cele.
Odrębny, i dla nas bardzo ważny, dział, to BLOG, na którym opisujemy nasze codzienne zmagania, życie naszej firmy, przemyślenia na temat wychowania dzieci, zdrowego odżywiania oraz odpowiedniego jakościowo i ilościowo odpoczynku, snu.

Dużo piszemy też o akcji Zdrowo i Sportowo, która jest szczególnie nam bliska, gdyż pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby placówek oświatowych, rodziców, opiekunów, wychowawców i rodziców, a tym samym do całej masy dzieci.

Nowością na naszej stronie jest za to sklep internetowy. Nie mamy planów, by stał się ogromnym zbiorem produktów, ale staramy się rozwijać go tak, by móc oferować produkty zgodne z naszymi ideałami.

Zapraszamy do czytania, komentowania, ale też bezpośredniego kontaktu. Pisz do nas wykorzystując formularz ze strony KONTAKT lub też odwiedź nas na wybranym profilu w mediach społecznościowych.

Zespół Kids&Sport

więcej

Podziel się tą treścią:
  • 18
  •  
  •  
  •  
  •  
  •