Blog

By Rafał Gromek,

Drabinka koordynacyjna – część 1
czyli pierwszy film
z serii materiałów edukacyjnych
powstałych w czasie trwania akcji
Zdrowo i Sportowo

Akcja Zdrowo i Sportowo nabiera tempa. W najbliższych dniach zaprezentujemy pierwsze relacje z naszych zajęć i warsztatów. Zobaczycie jak reagowały dzieci i ich wychowawcy.

Za to dziś, prezentujemy pierwszy film, w właściwie przymiarkę do filmu edukacyjnego. Zgodnie bowiem z założeniami naszego projektu, będziemy raz w tygodniu pokazywać ćwiczenia i prosić uczestników akcji, by nie tylko je wykonali, ale pokazali nam jak to robią.

Ćwiczenia będą bardzo różne i liczymy na Wasze zaangażowanie w ich wykonaniu oraz kreatywność w prezentowaniu swojej wersji. Najciekawsze filmy przesłane do nas nie tylko nagrodzimy, ale przede wszystkim zaprezentujemy pozostałym uczestnikom.

W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że o ile czujemy się ekspertami w prowadzeniu zajęć sportowych, wymyślaniu ciekawych ćwiczeń, czy też angażowaniu dzieci w ich wykonywanie, o tyle świat filmu… jest jeszcze dla nas dość obcy. Ale uczymy się szybko, więc będzie coraz lepiej. Jak zawsze, prosimy jednak o komentarze i uwagi. Jesteście naszymi najlepszymi i najcenniejszymi recenzentami.

Oglądajcie, ćwiczcie i przesyłacie nam swoje filmy!

Film dostępny jest również pod adresem: https://youtu.be/s54-YlEHt9I

czyli w naszym kanale na YouTube (Playlista Zdrowo i Sportowo)

Podziel się tą treścią:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tagi do wpisu

Podobne artykuły

Pary – konspek ...

„Pary – konspekt zajęć ruchowych W ...

czytaj

Piraci (ver 2) – k ...

„Piraci” wersja 2 – konspekt zaj ...

czytaj

Piraci (ver 1) ̵ ...

„Piraci – wersja 1” – kons ...

czytaj