Udział w akcji

Jeśli cele (opisane na tutaj>>>>) naszej akcji są dla Ciebie bliskie lub też reprezentujesz placówkę oświatową, zapraszamy serdecznie do przystąpienie do projektu.

Poniżej odpowiadamy na pytanie jak wziąć udział w akcji Zdrowo i Sportowo oraz prezentujemy najważniejsze działania, które można podjąć, by w jak największym stopniu skorzystać z benefitów naszego projektu (z podziałem na część całkowicie bezpłatną oraz częściowo odpłatną)

1. Rejestracja – pozwoli nam w sposób automatyczny i cykliczny przesyłać materiały edukacyjne, gazetkę, a także pozostałe informacje dotyczące przebiegu akcji. Formularz rejestracyjny dostępny jest na podstronie „Zdrowo i Sportowo – kidsandsport.pl/zdrowo-i-sportowo/„. Na adres mailowy, podany podczas rejestracji prześlemy certyfikat uczestnictwa (plik PDF). Pamiętaj, że wypełnienie formularza, jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją Regulaminu akcji.

forlumarz

2. Materiały edukacyjne – nasza akcja to przede wszytkim materiały edukacyjne przesyłane do wszystkich zarejestrowanych uczestników. Materiały, czyli teksty, konspekty zajęć, filmy, infografiki.

materiały

3. Plakat – Chcesz pokazać, że Twoja placówka aktywnie wspiera ideę aktywnego i zdrowego tryby życia oraz korzysta z zasobów akcji Zdrowo i Sportowo? Pobierz plakat i umieść go w widocznym miejscu w budynku, ale też na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych

plakat

4. Partnerzy akcji – zobaczcie kto sprawił, że akcja Zdrowo i Sportowo może być realizowana w tak wielu placówkach i na rzecz tak wielu dzieci. Poznajcie Partnerów i Patronów medialnych akcji.

partnerzy

—————————————————————-

Bezpłatne, jednak całkowicie dodatkowe i nieobowiązkowe elementy towarzyszące akcji

5. Pokaż nam jak ćwiczysz – chętnie dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniami, ale jesteśmy też bardzo ciekawi Waszych wykonań zaproponowanych przez nas ćwiczeń lub też innych relacji związanych z aktywnym trybem życia. Przesyłajcie do nas filmy i opisy. Najciekawsze nagrodzimy, a przede wszystkim pokażemy innym uczestnikom akcji. Pamiętajcie jednak, że jako twórcy takich materiałów, zobowiązani jesteście do uzyskania zgody na wykorzystanie wizerunku wszystkich zaprezentowanych uczestników.

kontakt

6. Zgoda na wystąpienie dziecka w materiałach edukacyjnych – wiele placówek wyraża chęć pomocy w akcji Zdrowo i Sportowo, a także zaprezentowania naszych ćwiczeń lub zajęć, we własnym wykonaniu. Przypominamy, że nieodzownym elementem takiego działania jest uzyskanie zgody opiekunów prawnych dzieci do wykorzystania ich wizerunku. Oczywiście zdecydowana większość szkół i przedszkoli ma ten aspekt uregulowany, ale dla zainteresowanych przedstawimy przykład zgody, którą sami się posługujemy.

dokument

7. Konkursy – Partnerzy i Patroni medialni akcji starają się w różny sposób wspierać jej cele, ale także uatrakcyjnić jej przebieg. Jedną z form są konkursy. Będzie ich coraz więcej!

konkursy

—————————————————————-

Odpłatne, dlatego całkowicie dodatkowe i nieobowiązkowe elementy towarzyszące akcji

8. Pakiety sportowe – w ramach zaangażowania i pomocy Partnerów akcji, stworzyliśmy częściowo odpłatną usługę, tzw. Pakiet Sportowo, która zapewnia prowadzenie zajęć kilka razy w tygodniu lub nawet codziennie. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny, jednocześnie zastrzegają, że możemy zaoferować pakiety jedynie w kilku placówkach. Dlatego prosimy o bezpośredni kontakt i sprawdzenie zasad oraz dostępności.

pakiety

9. Szkolenia dla nauczycieli i warsztaty dla rodziców – usługi płatne obejmują także organizację oraz prowadzenie szkoleń dla nauczycieli oraz warsztatów dla rodziców i opiekunów. Tematyka, oczywiście zgodna z zakresem i działaniami akcji Zdrowo i Sportowo. Zainteresowany placówki lub osoby, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub sprawdzenia na profilu Kids&Sport na portalu Facebook planowanych spotkań.

Szkolenie

—————————————————————-

Podziel się tą treścią:
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •