Blog

By Rafał Gromek,

Wyniki konkursu
„Aktywni razem”
z nagrodami od ENEL-SPORT

Konkurs Aktywni razem

Dla porządku przypomnijmy jeszcze raz, że celem konkursu ogłoszonego wspólnie z Kliniką Enel-Sport (www.enelsport.pl), w ramach akcji Zdrowo i Sportowo, było zachęcenie Was do aktywnego i wspólnego z dziećmi spędzania czasu.

Prosiliśmy, byście pokazali swoją aktywność, a tym samym pomogli innym uwierzyć, że nie jest to trudne, a może przynieść wiele radości, a przy okazji przyczynić się do prawidłowego rozwoju fizycznego nie tylko Waszego dziecka. Wybrane i zaprezentowane powyżej 3 najciekawsze prace nagrodzone zostały niezwykle atrakcyjnymi zaproszeniami, na badania w Klinice Enel-Sport.

Nagrody:
3 indywidualne, odrębne i równowartościowe nagrody, każda zawierająca diagnostykę funkcjonalną jednego dziecka, obejmującą: ocenę postawy w staniu oraz podczas chodu.

Dojrzałość reakcji równoważnych oraz nastawczych podczas ruchu oraz zmiany płaszczyzny podporu (czyli w skrócie zdolność współdziałała układu nerwowego oraz kostno-szkieletowego w celu ustabilizowania postawy w ruchu i statyce). Dodatkowo przy pomocy testów zbadana będzie koordynacja oko-ręka dominująca (jeśli będzie to możliwe również pomocnicza). Na koniec biodex balance – ocena równowagi ciała w statyce przy pomocy platformy.

Wszystkie wyniki testów wraz z interpretacją zostaną przesłane rodzicom / opiekunom na podane podczas rejestracji w Konkursie adresy poczty e-mailowej, w formie raportu.

Regulamin:
Pełny opis konkursu, a także jego zasady znajdują się w Regulaminie.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić wyniki konkursu „Aktywni Razem”

Wybór nie był prosty, a prace komisji konkursowej burzliwe. Finalnie jednak jednogłośnie i zgodnie z regulaminem, przyznane zostały 3 równorzędne nagrody, które trafią w ręce laureatów i twórców poniższych zdjęć:

1_2_miejsce_m

2_miejsce_m

3_miejsce_m

Podziel się tą treścią:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tagi do wpisu

Podobne artykuły

Motywacja Tweet!func ...

Motywacja   Czym jest dla nas motywacja? Skup ...

czytaj

Poznajcie nas lepiej ...

Poznajcie nas lepiej!!!     Chcecie wie ...

czytaj

II rok programu szko ...

II rok programu szkoleniowego dla nauczycieli R ...

czytaj