Blog

By Rafał Gromek,

Wyniki konkursu
„Aktywni razem”
z nagrodami od ENEL-SPORT

Konkurs Aktywni razem

Dla porządku przypomnijmy jeszcze raz, że celem konkursu ogłoszonego wspólnie z Kliniką Enel-Sport (www.enelsport.pl), w ramach akcji Zdrowo i Sportowo, było zachęcenie Was do aktywnego i wspólnego z dziećmi spędzania czasu.

Prosiliśmy, byście pokazali swoją aktywność, a tym samym pomogli innym uwierzyć, że nie jest to trudne, a może przynieść wiele radości, a przy okazji przyczynić się do prawidłowego rozwoju fizycznego nie tylko Waszego dziecka. Wybrane i zaprezentowane powyżej 3 najciekawsze prace nagrodzone zostały niezwykle atrakcyjnymi zaproszeniami, na badania w Klinice Enel-Sport.

Nagrody:
3 indywidualne, odrębne i równowartościowe nagrody, każda zawierająca diagnostykę funkcjonalną jednego dziecka, obejmującą: ocenę postawy w staniu oraz podczas chodu.

Dojrzałość reakcji równoważnych oraz nastawczych podczas ruchu oraz zmiany płaszczyzny podporu (czyli w skrócie zdolność współdziałała układu nerwowego oraz kostno-szkieletowego w celu ustabilizowania postawy w ruchu i statyce). Dodatkowo przy pomocy testów zbadana będzie koordynacja oko-ręka dominująca (jeśli będzie to możliwe również pomocnicza). Na koniec biodex balance – ocena równowagi ciała w statyce przy pomocy platformy.

Wszystkie wyniki testów wraz z interpretacją zostaną przesłane rodzicom / opiekunom na podane podczas rejestracji w Konkursie adresy poczty e-mailowej, w formie raportu.

Regulamin:
Pełny opis konkursu, a także jego zasady znajdują się w Regulaminie.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić wyniki konkursu „Aktywni Razem”

Wybór nie był prosty, a prace komisji konkursowej burzliwe. Finalnie jednak jednogłośnie i zgodnie z regulaminem, przyznane zostały 3 równorzędne nagrody, które trafią w ręce laureatów i twórców poniższych zdjęć:

1_2_miejsce_m

2_miejsce_m

3_miejsce_m

Podziel się tą treścią:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tagi do wpisu

Podobne artykuły

Zajęcia sportowe on ...

Zajęcia sportowe online Wszystkie dzieci zaprasza ...

czytaj

Kids&Sport na p ...

  Wspólnie z Decathlon Polska zapraszamy na ...

czytaj

Nowy pakiet sportowy ...

Nowy pakiet sportowy w Twoim przedszkolu Wszystko ...

czytaj