Blog

By Rafał Gromek,

Wakacje 2017 – w lipcu z Kids&Sport do Białego Lwa

Czas na przedstawienie drugiego miejsca (pierwszego, jeśli patrzymy na to chronologicznie), w które chcemy Was zabrać latem 2017. Jest to wyjazd nastawiony na wytężoną pracę nad prawidłową postawą ciała, spotkaniami z fizjoterapeutą oraz specjalistą od integracji sensorycznej, wyjazd do ośrodka Biały Lew.

Wakacje mogą stać się idealnym czasem nie tylko do wspólnego wypoczynku, ale też wzmożonej pracy nad rozwojem fizycznym i psychicznym Twojego dziecka. Dlatego zapraszamy Was do Romanówki, na rodziny, obóz sportowy z elementami fizjoterapii i Integracji Sensorycznej.

Tematem przewodnim będzie praca nad percepcją otoczenia, prawidłowym rozwojem fizycznym (w szczególności postawy ciała) i Integracją Sensoryczną. Wasze pociechy w ciągu dnia będą mogły się bawić w grupie rówieśników, uczestniczyć w ciekawych aktywnościach, a rodzice w tym czasie wypocząć. Wakacje z rodzicami to połączenie typowego rodzinnego wypoczynku (dziecko mieszka razem z rodzicami) z ciekawym programem zajęć realizowanym przez Kids&Sport

Oferta cenowa i opis programu (18.07-28.07):

http://www.kochamykolonie.pl/wycieczka/kid-le/opis

plakat_OBOZ_SPORTOWY_m

Podziel się tą treścią:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tagi do wpisu

Podobne artykuły

Dziki zachód Tweet! ...

„Dziki zachód” – konspekt zaję ...

czytaj

Dzień pluszowego mi ...

„Dzień pluszowego misia” – kons ...

czytaj

Polskie legendy R ...

„Polskie legendy” – konspekt zaj ...

czytaj