Blog

By Rafał Gromek,

Roczny program szkoleniowy – terminy i wersja online

Dziękujemy serdecznie za bardzo miły i szeroki odzew, a także ogromne zainteresowanie naszym rocznym programem szkoleniowym.

Dziś do wszystkich, którzy wypełnili formularz rejestracyjny (http://www.kidsandsport.pl/szkolenia/), wysłaliśmy pierwsze materiały, a przede wszystkim pierwsze terminy spotkań (https://www.facebook.com/KidsAndSport/events/). Proszę sprawdzić swoje skrzynki pocztowe!!!

W wysyłanej do nas korespondencji przewijały się najczęściej dwa pytania:

1. Dlaczego nie ma jeszcze pozostałych miejscowości?

Terminarz będzie codziennie uzupełniany. Ustalamy kolejne terminy i dostępność sal w sklepach Decathlon Polska. Spotkania będą kontynuowane do końca roku.

O wszystkich nowościach i zmianach, będziemy informować poprzez wysyłany co najmniej raz w tygodniu newsletter oraz na stronie internetowej i profilu Kids&Sport

Rozumiemy jednak, że chcielibyście mieć pewność (przy ograniczonej ilości miejsc w projekcie!!!), że Wasz udział jest gwarantowany. Dlatego udostępniliśmy opcję otwartą, tzn. taką w której jeszcze nie trzeba dokonywać wyboru konkretnego terminu spotkania szkoleniowego. Po jej wyborze, uczestnik otrzymuje kod, który potem może bez żadnych dodatkowych opłat wykorzystać do zarezerwowania udziału w dowolnym dostępnym szkoleniu.

Opcja ta jest dostępna pod adresem: http://www.kidsandsport.pl/sklep/szkolenia/szkolenie-online/

2. W moje okolicy nie ma i najprawdopodobniej nie będzie szkolenia. Czy można je przeprowadzić online?

Blisko połowa wszystkich zainteresowanych wskazała to jako konieczne rozwiązanie. Uzyskaliśmy zgodę naszych Partnerów i opcja ta jest również od dziś dostępna. Co więcej, jest to opcja, która daje pewność udziału w programie, ale daje też wybór spotkania szkoleniowego lub szkolenia online.

Dostępna jest na stronie:
http://www.kidsandsport.pl/sklep/szkolenia/szkolenie-online/

Podziel się tą treścią:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tagi do wpisu

Podobne artykuły

Czas – konspek ...

„Czas” – konspekt zajęć ruchow ...

czytaj

Kosmos 2 Tweet!funct ...

„Kosmos 2” – konspekt zajęć ru ...

czytaj

Andrzejki Tweet!func ...

„Andrzejki” – konspekt zajęć r ...

czytaj