Blog

By Rafał Gromek,

Konkurs
„Moja drużyna marzeń”
z nagrodami od Domu Wydawniczego Rebis

konkurs-moja-druzyna-marzen

Wielu z nas z zapartym tchem śledzi zmagania najlepszych sportowców lub ulubionych drużyn. Dla większości z nich, jedną z największych nagród jest udział w rozgrywkach międzynarodowych i sprawdzenie się ze swoimi rywalami z innych lig lub krajów.

Dla piłki nożnej, takim starciem tytanów jest Liga Mistrzów. W tym roku tym ciekawsza, że po wielu latach, nie tylko z polskimi akcentami, czyli zawodnikami grającymi w zagranicznych klubach, ale z klubem z naszej rodzimej Ekstraklasy. Z kim się tam mierzy? Jakie inne kluby i zawodnicy tworzyć będą w tym roku ten piłkarski teatr marzeń? O tym wszystkim przeczytać możecie w najnowszej książce Romka Pawlaka „Liga Mistrzów. Magia futbolu”.

A gdyby tak samemu stać się na chwilę trenerem i móc stworzyć własną drużynę marzeń? Na miarę Ligi Mistrzów i z dowolnie wybranymi zawodnikami?

Właśnie o spisanie takiej piłkarskiej wizji prosimy Was w konkursie „Moja drużyna marzeń”, do którego nagrody (książki Romka Pawlaka „Liga Mistrzów. Magia futbolu”) ufundował Dom Wydawniczy „Rebis”.
Pokażcie nam zatem przynajmniej trzech zawodników, gwiazdy, które stanowiłyby o sile, charakterze i sposobie grania Waszej drużyny. Wymyślcie również dla swojego „teamu” niepowtarzalną nazwę. 3 najciekawsze pomysły nagrodzimy ww. książkami.

Nagrody:
3 indywidualne, odrębne i równowartościowe nagrody, każda zawierająca książkę Romka Pawlaka „Liga Mistrzów. Magia futbolu”) ufundowane przez wydawnictwo Rebis.

Zgłoszenia do konkursu:
Aby wziąć udział w naszym konkursie należy w komentarzu do postu dot. konkursu „Moja drużyna marzeń”, wiadomości w portalu Facebook lub też na nasz adres mailowy, przesłać nazwę swojej drużyny oraz nazwiska przynajmniej 3 jej zawodników.

Przesyłanie prac:

W terminie do 16 listopada włącznie, jako komentarz do postu lub wiadomość w portalu FB, albo też na adres: akademia@zdrowoisportowo.edu.pl

Regulamin:
Pełny opis konkursu, a także jego zasady znajdują się w Regulaminie.

Plakat:
Zachęcamy wszystkie placówki oświatowe, w tym w szczególności te zaangażowane w akcję Zdrowo i Sportowo, do pobrania plakatu opisującego konkurs „Moja drużyna marzeń”

Link do pliku PDF >>>>>>>>

Podziel się tą treścią:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Podobne artykuły

Motywacja Tweet!func ...

Motywacja   Czym jest dla nas motywacja? Skup ...

czytaj

Poznajcie nas lepiej ...

Poznajcie nas lepiej!!!     Chcecie wie ...

czytaj

II rok programu szko ...

II rok programu szkoleniowego dla nauczycieli R ...

czytaj