Blog

By Rafał Gromek,

Konkurs
„Moja drużyna marzeń”
z nagrodami od Domu Wydawniczego Rebis

konkurs-moja-druzyna-marzen

Wielu z nas z zapartym tchem śledzi zmagania najlepszych sportowców lub ulubionych drużyn. Dla większości z nich, jedną z największych nagród jest udział w rozgrywkach międzynarodowych i sprawdzenie się ze swoimi rywalami z innych lig lub krajów.

Dla piłki nożnej, takim starciem tytanów jest Liga Mistrzów. W tym roku tym ciekawsza, że po wielu latach, nie tylko z polskimi akcentami, czyli zawodnikami grającymi w zagranicznych klubach, ale z klubem z naszej rodzimej Ekstraklasy. Z kim się tam mierzy? Jakie inne kluby i zawodnicy tworzyć będą w tym roku ten piłkarski teatr marzeń? O tym wszystkim przeczytać możecie w najnowszej książce Romka Pawlaka „Liga Mistrzów. Magia futbolu”.

A gdyby tak samemu stać się na chwilę trenerem i móc stworzyć własną drużynę marzeń? Na miarę Ligi Mistrzów i z dowolnie wybranymi zawodnikami?

Właśnie o spisanie takiej piłkarskiej wizji prosimy Was w konkursie „Moja drużyna marzeń”, do którego nagrody (książki Romka Pawlaka „Liga Mistrzów. Magia futbolu”) ufundował Dom Wydawniczy „Rebis”.
Pokażcie nam zatem przynajmniej trzech zawodników, gwiazdy, które stanowiłyby o sile, charakterze i sposobie grania Waszej drużyny. Wymyślcie również dla swojego „teamu” niepowtarzalną nazwę. 3 najciekawsze pomysły nagrodzimy ww. książkami.

Nagrody:
3 indywidualne, odrębne i równowartościowe nagrody, każda zawierająca książkę Romka Pawlaka „Liga Mistrzów. Magia futbolu”) ufundowane przez wydawnictwo Rebis.

Zgłoszenia do konkursu:
Aby wziąć udział w naszym konkursie należy w komentarzu do postu dot. konkursu „Moja drużyna marzeń”, wiadomości w portalu Facebook lub też na nasz adres mailowy, przesłać nazwę swojej drużyny oraz nazwiska przynajmniej 3 jej zawodników.

Przesyłanie prac:

W terminie do 16 listopada włącznie, jako komentarz do postu lub wiadomość w portalu FB, albo też na adres: akademia@zdrowoisportowo.edu.pl

Regulamin:
Pełny opis konkursu, a także jego zasady znajdują się w Regulaminie.

Plakat:
Zachęcamy wszystkie placówki oświatowe, w tym w szczególności te zaangażowane w akcję Zdrowo i Sportowo, do pobrania plakatu opisującego konkurs „Moja drużyna marzeń”

Link do pliku PDF >>>>>>>>

Podziel się tą treścią:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Podobne artykuły

Czas – konspek ...

„Czas” – konspekt zajęć ruchow ...

czytaj

Kosmos 2 Tweet!funct ...

„Kosmos 2” – konspekt zajęć ru ...

czytaj

Andrzejki Tweet!func ...

„Andrzejki” – konspekt zajęć r ...

czytaj